Książka telefoniczna


Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu
Sekretariat

: 43 827-18-61
Faks: 43 827-18-61 wew. 517, 43 827-18-62

Dyrektor
Robert Piątek (43) 827-18-61 wew. 515
e-mail: robert.piatek@pzdsieradz.pl

Kierownik Działu Technicznego
Aurelia Juszczak (43) 827-18-61 wew. 530
e-mail: aurelia.juszczak@pzdsieradz.pl

Z-ca Kierownika Działu Technicznego
Jadwiga Głuch (43) 827-18-61 wew. 531
e-mail: jadwiga.gluch@pzdsieradz.pl

Stanowisko ds. inwestycji i funduszy unijnych
Marcin Lewandowski (43) 827-18-61 wew. 530
e-mail: marcin.lewandowski@pzdsieradz.pl

Stanowisko ds. zajęcia pasa drogowego i szkód komunikacyjnych
Wojciech Hadrowicz (43) 827-18-61 wew. 532
e-mail: wojciech.hadrowicz@pzdsieradz.pl

Stanowisko ds. bieżącego utrzymania i ewidencji dróg i mostów
Monika Gawron (43) 827-18-61 wew. 532
e-mail: monika.gawron@pzdsieradz.pl

Stanowisko ds. organizacji ruchu drogowego
Janusz Grdeń (43) 827-18-61 wew. 533
e-mail: janusz.grden@pzdsieradz.pl

Stanowisko ds. bieżącego utrzymania i ewidencji dróg i mostów
Aleksandra Cymerman (43) 827-18-61 wew. 533
e-mail: aleksandra.cymerman@pzdsieradz.pl


Główna Księgowa
Alina Jasińska (43) 827-18-61 wew. 518
e-mail: alina.jasinska@pzdsieradz.pl

Stanowisko ds. księgowości
Aleksandra Adrjan (43) 827-18-61 wew. 518
e-mail: aleksandra.adrjan@pzdsieradz.pl

Stanowisko ds. kadrowo-płacowych
Elżbieta Florczak (43) 827-18-61 wew. 528
e-mail: elzbieta.florczak@pzdsieradz.pl

Stanowisko ds. organizacyjno - administracyjnych
Katarzyna Włodarczyk (43) 827-18-61 wew. 516
e-mail: sekretariat@pzdsieradz.pl


Urząd Miasta Sieradz, Referat dróg, 43 826-61-50

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi Oddział Sieradz 43 822-72-23/24

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi, Rejon Sieradz  600-887-226

Komenda Powiatowa Policji w Sieradzu 43 827-77-01

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, Wydział Ruchu Drogowego 42 665-17-75


 

Informacja wytworzona przez:
Katarzyna Włodarczyk
email: sekretariat@pzdsieradz.pl tel.:43 827-18-61
, w dniu:  16‑10‑2012 13:48:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Katarzyna Włodarczyk
email: sekretariat@pzdsieradz.pl tel.:43 827-18-61
, w dniu:  16‑10‑2012 13:48:00
Data ostatniej aktualizacji:
15‑04‑2016 11:15:28
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie